| MüZiKMaNia | WwW.MüZiKMaNia.TuRKFoRuMPRo.NeT | © 2øø7 - 2øø9 |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| MüZiKMaNia | WwW.MüZiKMaNia.TuRKFoRuMPRo.NeT | © 2øø7 - 2øø9 |

Müzik Hakkında Herşey İçin...!

Anasayfa75LiyizBizLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
> *KRoX.!... <
Anne Karnındaki Muhabbetler... Vote_lcapAnne Karnındaki Muhabbetler... Voting_barAnne Karnındaki Muhabbetler... Vote_rcap 
TeK YöN
Anne Karnındaki Muhabbetler... Vote_lcapAnne Karnındaki Muhabbetler... Voting_barAnne Karnındaki Muhabbetler... Vote_rcap 
KaYSeRYa
a_ferah
serkeş''oğlan
ada
pLLn
kayserock
Salla..gitsin
H!L4L
En son konular
» webcam dialogları
Anne Karnındaki Muhabbetler... Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 5:28 pm tarafından > *KRoX.!... <

» Arkadaşlar sitemiz degişmiştir !!!
Anne Karnındaki Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 6:45 pm tarafından > *KRoX.!... <

» KRaL Cs DüNYaSı'na BekLiyoRum!!!
Anne Karnındaki Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 4:23 pm tarafından > *KRoX.!... <

» Barış AKARSU aNıSıNa 2...!
Anne Karnındaki Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 5:35 pm tarafından > *KRoX.!... <

» Barış AKARSU aNıSıNa...!
Anne Karnındaki Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 5:18 pm tarafından > *KRoX.!... <

» Okuyun!...
Anne Karnındaki Muhabbetler... Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 6:37 pm tarafından > *KRoX.!... <

» Anne Karnındaki Muhabbetler...
Anne Karnındaki Muhabbetler... Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 1:10 pm tarafından H!L4L

» 2 Ciddi Nden =)
Anne Karnındaki Muhabbetler... Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 7:28 pm tarafından Salla..gitsin

» Anne Terliği
Anne Karnındaki Muhabbetler... Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 7:16 pm tarafından Salla..gitsin

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 16 kişi Salı Ağus. 01, 2017 11:33 am tarihinde online oldu.
Anket
Tema Nasıl?
Çok basit...
Anne Karnındaki Muhabbetler... Vote_lcap0%Anne Karnındaki Muhabbetler... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Diğer site temalarına göre idare eder diyebilirim
Anne Karnındaki Muhabbetler... Vote_lcap50%Anne Karnındaki Muhabbetler... Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Değiştirilmesi daha iyi olur...
Anne Karnındaki Muhabbetler... Vote_lcap17%Anne Karnındaki Muhabbetler... Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Sırf tema yüzünden siteye dahi girmek istemiyorum...
Anne Karnındaki Muhabbetler... Vote_lcap0%Anne Karnındaki Muhabbetler... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Herşeyiyle muhteşem...
Anne Karnındaki Muhabbetler... Vote_lcap33%Anne Karnındaki Muhabbetler... Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Toplam Oylar : 6
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 22 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: snrbrbroğl

Kullanıcılarımız toplam 853 mesaj attılar bunda 243 konu
Anahtar-kelime
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde 75liyizbize Hoşgeldiniz adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde | MüZiKMaNia | WwW.MüZiKMaNia.TuRKFoRuMPRo.NeT | © 2øø7 - 2øø9 | adresi saklayın ve paylaşın

Anne Karnındaki Muhabbetler...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Salla..gitsin
Üye
Üye
Salla..gitsin

Yaş : Kayıt tarihi : 21/07/08 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Anne Karnındaki Muhabbetler... Img_left1/1Anne Karnındaki Muhabbetler... Empty_bar_bleue  (1/1)
Seviye:
Anne Karnındaki Muhabbetler... Img_left0/0Anne Karnındaki Muhabbetler... Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Anne Karnındaki Muhabbetler... Img_left0/0Anne Karnındaki Muhabbetler... Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Anne Karnındaki Muhabbetler...   Anne Karnındaki Muhabbetler... Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 7:22 pm

Anne Karnındaki Muhabbetler....Anne Karnındaki Muhabbetler... Saka

1. ulen iki tekmeliyim de sevinsin garibanlar bari.

2.-içme su sigarayı kadın ya boğulacağım burada.

3.(ikizler konuşmaktadır)

- Allah kurtarsın kardeş..
- eyvallah..

4.-şafak 210, şafak 209, şafak 208....

5.-icme su viskiyi kardeşim ya. 7 aylık bebeği sarhoş ettiniz..

6.ikizler
- ben çıkıyorum Melis,10 dakikaya kadar dönmezsem polis çağır

7.- bu dünyaya çocuk olarak gelmek istemiyorum selin
- eşek zeki..ne olarak geleceksin..30 yaşında mı çıkacaksın oradan..

8.- Şimdi 9 ay 10 gün sonra çıkacağıma göre..bir hesap yapsak..9*30+10..hım 280 gün..ya nasıl dayanıcam ben burada o kadar..eğelendirecek de bir şey yok ki ortamda..ne bilgisayar almış annem ne televizyon..neyse yaa ya bir fil olarak doğsaydım onların hamileliği çok daha uzun sürüyor..yaşasın sadece 9 ay 10 gün sonra çıkacağım buradan..hey yo liii laa lii
- pollyanna bir susar mısın? uyumaya çalışıyorum!

9. ihi onlar beni beklerken barbie bebeğimi yollicam önden..dumur olsunlar ihi

10.Yahya Kemal Beyatlı doğmak üzere..
- artık demir almak günü gelmişse zamandan
meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan

11.william Shakspeare doğmak üzere bu sefer de..bu biraz daha önce oluyo tabi..
- çıkmak mı,çıkmamak mı..işte bütün mesele;
çıkıyom anasını satiim

12.-ulean 5 aydır tekmeliom!!! dur ben bunu bir ısırayım...

13.- ağlasam sesimi duyar mısınız mısralarımda? he, sorarım size? ama nerden duyacaklar, işleri güçleri kız mı oğlan mı...

14. şampiyonlar ligi maçı var içeride sen burada ütü yapıyorsun anne yaa.. babamızın hayrına mi tekmeliyoruz..

15.bu kordonu modifiye ettiricem ulan ben ne bu böyle ip gibi , şöyle afilili bisi taktiricam ,, daraldım zaten burada.
H!L4L
Üye
Üye

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 21/07/08 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Anne Karnındaki Muhabbetler... Img_left10/10Anne Karnındaki Muhabbetler... Empty_bar_bleue  (10/10)
Seviye:
Anne Karnındaki Muhabbetler... Img_left30/30Anne Karnındaki Muhabbetler... Empty_bar_bleue  (30/30)
Güçlülük:
Anne Karnındaki Muhabbetler... Img_left12/12Anne Karnındaki Muhabbetler... Empty_bar_bleue  (12/12)

MesajKonu: Geri: Anne Karnındaki Muhabbetler...   Anne Karnındaki Muhabbetler... Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 1:10 pm

hehe:D

Anne Karnındaki Muhabbetler...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası