| MüZiKMaNia | WwW.MüZiKMaNia.TuRKFoRuMPRo.NeT | © 2øø7 - 2øø9 |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| MüZiKMaNia | WwW.MüZiKMaNia.TuRKFoRuMPRo.NeT | © 2øø7 - 2øø9 |

Müzik Hakkında Herşey İçin...!

Anasayfa75LiyizBizLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
> *KRoX.!... <
Orhan Babadan MSN Şiiri Vote_lcapOrhan Babadan MSN Şiiri Voting_barOrhan Babadan MSN Şiiri Vote_rcap 
TeK YöN
Orhan Babadan MSN Şiiri Vote_lcapOrhan Babadan MSN Şiiri Voting_barOrhan Babadan MSN Şiiri Vote_rcap 
KaYSeRYa
a_ferah
serkeş''oğlan
ada
pLLn
kayserock
Salla..gitsin
H!L4L
En son konular
» webcam dialogları
Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 5:28 pm tarafından > *KRoX.!... <

» Arkadaşlar sitemiz degişmiştir !!!
Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 6:45 pm tarafından > *KRoX.!... <

» KRaL Cs DüNYaSı'na BekLiyoRum!!!
Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 4:23 pm tarafından > *KRoX.!... <

» Barış AKARSU aNıSıNa 2...!
Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 5:35 pm tarafından > *KRoX.!... <

» Barış AKARSU aNıSıNa...!
Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 5:18 pm tarafından > *KRoX.!... <

» Okuyun!...
Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 6:37 pm tarafından > *KRoX.!... <

» Anne Karnındaki Muhabbetler...
Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 1:10 pm tarafından H!L4L

» 2 Ciddi Nden =)
Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 7:28 pm tarafından Salla..gitsin

» Anne Terliği
Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 7:16 pm tarafından Salla..gitsin

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 16 kişi Salı Ağus. 01, 2017 11:33 am tarihinde online oldu.
Anket
Tema Nasıl?
Çok basit...
Orhan Babadan MSN Şiiri Vote_lcap0%Orhan Babadan MSN Şiiri Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Diğer site temalarına göre idare eder diyebilirim
Orhan Babadan MSN Şiiri Vote_lcap50%Orhan Babadan MSN Şiiri Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Değiştirilmesi daha iyi olur...
Orhan Babadan MSN Şiiri Vote_lcap17%Orhan Babadan MSN Şiiri Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Sırf tema yüzünden siteye dahi girmek istemiyorum...
Orhan Babadan MSN Şiiri Vote_lcap0%Orhan Babadan MSN Şiiri Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Herşeyiyle muhteşem...
Orhan Babadan MSN Şiiri Vote_lcap33%Orhan Babadan MSN Şiiri Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Toplam Oylar : 6
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 22 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: snrbrbroğl

Kullanıcılarımız toplam 853 mesaj attılar bunda 243 konu
Anahtar-kelime
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde 75liyizbize Hoşgeldiniz adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde | MüZiKMaNia | WwW.MüZiKMaNia.TuRKFoRuMPRo.NeT | © 2øø7 - 2øø9 | adresi saklayın ve paylaşın

Orhan Babadan MSN Şiiri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
> *KRoX.!... <
Admin
Admin
> *KRoX.!... <

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 17/07/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : Adana İş/Hobiler : BiLGiSaYaR Ve Barış AKARSU Lakap : KRoX
Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Orhan Babadan MSN Şiiri Img_left100/100Orhan Babadan MSN Şiiri Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:
Orhan Babadan MSN Şiiri Img_left100/100Orhan Babadan MSN Şiiri Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:

MesajKonu: Orhan Babadan MSN Şiiri   Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 4:41 pm

Dün gece avatarını öptümde yattım...

Onlinedım bitanem yine dün gece..
Hep nickini düşündüm,hep jpg ni andım..
Dayanılmaz bir şey oldu offline olman..
Dün gece avatarını öptümde yattım..

Byteıma dermanı bulayım diye..
Bir parça mutluluk duyayım diye..
Rüyamda smilenle olayım diye..

Loglara daldıkça doldu gözlerim..
Nickini aradı bomboş mausem..
Gönlümü avutmak için sevgilim..

Onlinedım bitanem yine dün gece..
Hep nickini düşündüm,hep jpg ni andım..
Dayanılmaz bir şey oldu offline olman..

Byteıma dermanı bulayım diye..
Bir parça mutluluk duyayım diye..
Rüyamda smilenle olayım diye..

Loglara daldıkça doldu gözlerim..
Nickini aradı bomboş mausem..
Gönlümü avutmak için sevgilim..
http://WwW.KRaLCsDuNYaSi.BiG-FoRuM.NeT
KaYSeRYa
Üye
Üye

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 31/07/08 Mesaj Sayısı : 102 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Orhan Babadan MSN Şiiri   Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 11:41 am

süperrr:D
> *KRoX.!... <
Admin
Admin
> *KRoX.!... <

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 17/07/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : Adana İş/Hobiler : BiLGiSaYaR Ve Barış AKARSU Lakap : KRoX
Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Seviye:
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: Orhan Babadan MSN Şiiri   Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 11:42 am

Şuna bak yavff.Eline kalemi alan şiir,şarkı yazıyor.Bir ben geriyim bu konuda muhaha
http://WwW.KRaLCsDuNYaSi.BiG-FoRuM.NeT
ada
Üye
Üye
ada

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/08/08 Mesaj Sayısı : 39 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Orhan Babadan MSN Şiiri Img_left0/0Orhan Babadan MSN Şiiri Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:
Orhan Babadan MSN Şiiri Img_left0/0Orhan Babadan MSN Şiiri Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: Orhan Babadan MSN Şiiri   Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 3:40 pm

şiir diyince ahsen hanımın girmesi gerekidi mevzuya ama yok şaşırdım :)
a_ferah
Süper Moderatör
Süper Moderatör
a_ferah

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 11/08/08 Mesaj Sayısı : 95 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Orhan Babadan MSN Şiiri   Orhan Babadan MSN Şiiri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 5:55 pm

gireriz yaw takma:P:P

Orhan Babadan MSN Şiiri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası